گوش دادن به پادکست انگلیسی راه سریع و موثریه برای اینکه همزمان هم مهارت شنیداری (Listening) و هم مهارت مکالمه (Speaking) تون رو تقویت کنید و در کنارش هم دایره لغاتتون رو گسترش بدید و هم معلومات عمومی تون رو بیشتر کنید. در بین پادکست‌های متنوع در اینترنت، پادکست انگلیسی BBC یکی از بهترین گزینه ها برای شروع کاره!

لهجه ی گویندگان پادکست بی بی سی ، انگلیسی بریتانیایی (British English) هست و برای همین برای افرادی که قصد دارند در آزمون آیلتس شرکت کنند بهترین منبع برای تقویت مهارت شنیداریه. به علاوه، کلمات و جملاتی که در این پادکست استفاده میشه کاملا منطبق با زبان انگلیسی محاوره است که مردم عادی صحبت می کنند. این قضیه کمک میکنه تا انگلیسی رو درست مثل کسی که زبان مادریش انگلیسیه حرف بزنید. موضوعات پادکست BBC هم بسیار متنوع، آموزنده و منطبق با اتفاقات روز است.

برای راحتی کار شما، مجموعه کامل پادکست های BBC 6 Minute English در صفحه ی پادکست انگلیسی BBC آکادمی مجازی آموزش زبان انگلیسی کاراتاک همراه با متن انگلیسی و ترجمه ی فارسی کلمات کلیدی قرار داده شده است. این پادکست ها به طور هفته ای در سایت آکادمی کاراتاک به روز میشود.

imageedit 3 5804656661

پادکست BBC

پادکست انگلیسی BBC – معجزه درباره معجزه گفتگو در مورد مشکلات صحبت میکنه. این پادکست با کلمات و معنی آن و متن کامل برای شما تهیه شده است.
imageedit 1 9053277673

پادکست VOA

پادکست انگلیسی BBC – معجزه درباره معجزه گفتگو در مورد مشکلات صحبت میکنه. این پادکست با کلمات و معنی آن و متن کامل برای شما تهیه شده است.
imageedit 1 7567793212

پادکست British Council

مجموعه پادکست های British Council از جمله منابع مفید برای تقویت توانایی شنیداری زبان آموزان هست.در این پادکست ها از لهجه British استفاده میشود.