ما Karatalk هستیم.
یک جامعه آموزش آنلاین

“کارا” به معنای ” کار آمد” بوده و ” تاک” فارسی نویسی شده کلمه ” Talk ” در زبان انگلیسی، به معنای صحبت کردن می باشد که ترکیب فارسی کارا و انگلیسی تاک در کنار هم، استعاره از تلاقی دو زبان کهن فارسی و انگلیسی بوده  و کارآمدی صحبت کردن به زبان انگلیسی برای فارسی زبانان را به مخاطب خود القا می کند. همچنین “کاراتاک” نماد کیفیت در آموزش زبان انگلیسی و پر بازده بودن دوره های آموزشی این مجموعه می باشد.

آموزشگاه زبان انگلیسی آنلاین کاراتاک در سال 1395، در حالی تاسیس گردید که مراکز آموزشی معدودی به ارائه دوره های آنلاین زبان انگلیسی مشغول بودند. مجموعه کاراتاک با هدف ارائه کلیه خدمات زبان انگلیسی به ایرانیان داخل و خارج از کشور نتنها در زمینه آموزش زبان انگلیسی بلکه در زمینه انجام امور مهاجرت تحصیلی و توریستی خدمات رسانی 24 ساعته خود را در سرتاسر جهان بصورت غیرحضوری ارائه میکند.

بزرگترین دغدغه تیم کاراتاک، ارائه خدمات و پشتیبانی با بالاترین کیفیت می باشد. همچنین آموزش زبان انگلیسی با استفاده از روش های پر بازده بروز از جمله افتخارات مجموعه کاراتاک می باشد که از این جنبه آن را نسبت به آموزشگاه های مشابه متمایز کرده است.

LOGO new1

415+

دوره های برگزار شده

+9

تنوع دوره های آموزشی

517+

زبان آموز