ویدیو های سایمون

مجموعه ویدئوهای آیلتس سایمون Simon IELTS Videos  جزو پرطرفدار ترین و محبوب ترین سری ویدئوهای آموزشی در خصوص آزمون آیلتس هست که گاها در فضای اینترنت بصورت غیرمنسجم قابل مشاهده می باشد. با اینحال برخی از وبسایت ها و یا صفحات مجازی اینترنت ویدئوهای سایمون را با مبالغی قابل توجه در دسترس زبان آموزان قرار میدهند.

آقای سایمون  مدیریت وبسایت www.ielts-simon.com را برعهده داشته و صاحب امتیاز آن می باشد. اصالتا  بریتانیایی هستند  مدت طولایست که به تدریس دوره های گوناگون آیلتس در فضای مجازی مشغول می باشند  و البته بعنوان آزمون گیرنده – اگزمینر – در آزمون های آیلتس حضور دارند. بنظر آقای سایمون، راه رسیدن به هر هدفی در گرو قدم های کوتاهی هست که در مسیر درست بصورت روزانه و مداوم برداشته می شود.

In my opinion, the way to achieve any goal in life is to take a small step in the right direction every day.

با در نظر گیری کارآمدی و محبویت این ویدئوها و لزوم استفاده از آنها برای زبان آموزان گرامی آموزشگاه آنلاین کاراتاک، ارائه مجموعه کامل این ویدئوها را وظیفه خود می دانیم. ویدئوهای موجود در این قسمت تماما قایل دانلود توسط کاربران می باشد و همچنین فایل های work Sheet مرتبط با هر بخش در آن نیز قابل استفاده هست. ویدئوهای آموزشی سایمون در هر چهار مهارت اسپیکینگ، لیسنینگ، رایتینگ و ریدینگ موجود و قابل مشاهده می باشد. مدت زمان تقریبی هر بخش حدودا 15 دقیقه آموزش می باشد و پکیج کامل آموزشی آن شامل تقریبا 20 ساعت آموزش است.

ویدئوهای آموزشی سایمون برای کسب نمره 7   و بالاتر، توسط ایشان ضبط شده و اگر در خصوص این آزمون دانش کمی دارید، این مجموعه برای شما می تواند بسیار کارآمد باشد. زیرا در هر بخش از آموزش، در ابتدا انواع سوالات آزمون آیلتس بررسی میشود و سپس استراتژی های مختلف برای پاسخ دادن به سوالات مورد بحث قرار میگیرد و در ادامه نمونه هایی از پاسخ ها ی احتمالی توسط سایمون ارائه میشود. در انتها نیز، پیشنهاد هایی برای بهبود نمره و جایگزین هایی برای کلمات تدریس می شود.

  برای بررسی دوره های آموزشی آنلاین کاراتاک اینجا را کلید کنید.

SimonIELTSVideos000 1

ویدیو های اسپیکینگ سایمون

SimonIELTSVideos000 1

ویدیو های لیسنینگ سایمون

SimonIELTSVideos000 1

ویدیو های ریدینگ سایمون

SimonIELTSVideos000 1

ویدیو های رایتینگ تسک 1 جنرال سایمون

SimonIELTSVideos000 1

ویدیو های رایتینگ تسک 1 آکادمیک سایمون

SimonIELTSVideos000 1

ویدیو های رایتینگ تسک 2 سایمون